zatrzymanie pedofila

18.12. br. chrzanowska Policja została powiadomiona przez 19 – latkę z Chrzanowa o tym, że na jednym z portali społecznościowych nawiązała korespondencję z 27-letnim mężczyzną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta przedstawiła się jako 14 – letnia dziewczynka. Pomimo wyraźnie przekazanej informacji o wieku, mężczyzna w trakcie prowadzonej rozmowy zaproponował rzekomej nastolatce spotkanie w Chrzanowie, którego zwieńczeniem miało być odbycie stosunku seksualnego oraz innych czynności seksualnych w mieszkaniu dziewczyny, z którą czatował na Internecie.

19.12.2018r. policjanci wiedząc, którym pociągiem i o jakiej porze mężczyzna będzie jechał na spotkanie, zorganizowali zasadzkę. W trakcie podróży zatrzymali niczego nie spodziewającego się 27 – latka. Mieszkaniec Gliwic był kompletnie zaskoczony, że zamiast spotkania z nastolatką noc będzie musiał spędzić w areszcie. Mężczyzna usłyszy zarzut z art. 200a par 2 KK, który zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   
+9 #21 abc 2018-12-21 04:54
Boże że ta ziemia nosi takiego osz.łoma de.mkowskiego
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.