modne stylizacje na zimę

Firma Marc O'Polo to popularna marka odzieżowa założona w 1967 roku. Jej założycielami byli trzej przyjaciele: Rolf Lind, Göte Huss i Jerry O’Sheets. Jest to szwedzko-niemiecki koncern oferujący swoje produkty w nieco wyższych cenach, ale przy tym wyróżnia się dobrą jakością swoich produktów. 

Ubrania firmy Marc O’Polo mają dobre wykończenie oraz są trwałe. Możemy znaleźć w ofercie tej firmy zarówno swetry, bluzki, sukienki, kardigarny, a także różne rodzaje butów. W czasach powstania Marc O’Polo wykorzystywało się głównie materiały syntetyczne, w odróżnieniu od innych Marc O’Polo odwracało ten trend, produkując swoje ubrania z naturalnych materiałów bardziej przyjaznych dla środowiska i skóry

Czym wyróżniała się firma Marc O'Polo?

Marka Marc O'Polo już od samego istnienia zajęła bardzo istotne miejsce w modzie. W pierwszych jej kolekcjach dominowały przede wszystkim wzorzyste T-shirty, wpasowujące się w klimat i modę panującą w latach 60. Egzotyczne wzory były wówczas niezwykle popularne, a wzbogacone o materiał z oryginalnej indyjskiej tkaniny dawały świetnej jakości produkt. Co jeszcze wyróżniało markę Marc O’Polo to także wyszywane, a nie drukowane logo. W trakcie kolejnej dekady firma jako jedna z pierwszych rozpoczęła produkcję popularnych do dziś bluz typu unisex. Marc O’Polo prowadzi działalność na rynku ponad 50 lat, ale nadal znajduje się wśród najpopularniejszych marek kreujących trendy.

Społeczna misja firmy

Także w obecnych czasach Marc O’Polo wyróżnia się jakością materiałów oraz przykłada dużą uwagę do ekologicznych rozwiązań i zrównoważonego rozwoju. Te wartości leżą w centrum jej głównej misji, prezentując jednocześnie kolekcje zawierające najnowsze innowacyjne materiały i partnerstwa z ekspertami w dziedzinie recyklingu. Najnowsza kolekcja koncentruje się na kilku kluczowych tematach w ramach projektu „Low Impact Project”, który skupia się na ofercie odzieży wierzchniej i akcesoriów wykonanych z materiałów przetworzonych (PET), barwionych w innowacyjny i oszczędzający zasoby sposób. Wraz z tymi rozwiązaniami Marc O'Polo realizuje cel bycia neutralnym klimatycznie do 2025 roku — zarówno w sektorze korporacyjnym, jak i w całym łańcuchu wartości produktów.

Dlaczego marko Marc O'Polo jest tak popularna?

Ubrania Marc O’Polo to przede wszystkim casualowy styl wysokiej jakości. Marka ma wysokie standardy, zarówno w kwestii jakości produktów, ale także materiałów czy designu. Klientów przyciągają przede wszystkim doskonałe tkaniny oraz bardzo dobrze skrojone ubrania, jest to misja marki kontynuowana od momentu jej powstania. Celem firmy są zarówno osoby będące na bieżąco z aktualnymi trendami, ale też także dla tych mających wysokie wymagających osób, ceniących sobie najbardziej wysokogatunkowe produkty oraz minimalistyczny styl. Najpopularniejszymi rodzajami produktów Marc O’Polo są klasyczne fasony, naturalne materiały i precyzyjne kroje. Dlatego dobra jakość i nieco wyższe ceny, ale w dalszym ciągu nie tak wysokie jak marek z kategorii premium, przyciąga wielu klientów i sprawia, że marka należy do najpopularniejszych producentów ubrań na świecie.

ubrania firmy Marc O'Polo