Karnet na baseny w Chrzanowie: Pływalnia i Kąty w jednej cenie
Dla wszystkich miłośników pływania mamy wspaniałą wiadomość! Od teraz jeden karnet umożliwi korzystanie zarówno z Krytej Pływalni, jak i Basenów Letnich. To nie tylko wygodne, ale i oszczędne rozwiązanie.

Wygodne rozwiązanie dla mieszkańców

W trosce o komfort naszych mieszkańców, wprowadzamy nową opcję karnetu, który jednocześnie uprawnia do korzystania z dwóch różnych obiektów sportowych. Dzięki temu, niezależnie od pogody, możecie cieszyć się pływaniem na Krytej Pływalni lub w Basenach Letnich.

Korzyści finansowe z zakupu karnetu

Zakup karnetu to nie tylko wygoda, ale także oszczędność. Decydując się na karnet, zapłacicie mniej za wstęp niż w przypadku zakupu biletów jednorazowych. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy regularnie korzystają z naszych obiektów i chcą zaoszczędzić.

Koszt i ważność karnetu

Przy pierwszym zakupie karnetu należy uiścić jednorazową opłatę w wysokości 8,00 zł za kartę, która może być wielokrotnie doładowywana. Okres ważności karnetu rozpoczyna się w dniu zakupu i kończy się po upływie określonej liczby dni, na jakie został wydany. To elastyczne rozwiązanie, które dostosowuje się do Waszych potrzeb.

Zapraszamy do korzystania z nowej oferty

Nowa oferta karnetów to odpowiedź na potrzeby mieszkańców, którzy chcą mieć większą swobodę w wyborze miejsca do pływania. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji i cieszenia się pływaniem w różnych warunkach przez cały rok.


Według informacji z: Miejskie Centrum Sportu w Chrzanowie