Oferta biur rachunkowych jest tą, którą najczęściej wybierają klienci firmowi, choć coraz częściej dają się na to skusić także klienci indywidualni. Decydując się na ten typ wsparcia księgowego, najczęściej szukamy księgowej, która ma biuro w naszej najbliższej okolicy, choć w praktyce taka współpraca może odbywać się również na większe odległości. Jak wygląda to w Chrzanowie i jego najbliższym sąsiedztwie? Które biura księgowe warto wziąć pod uwagę?

Doradca podatkowy Teresa Sykulska

Pierwsze co pewnie przyjdzie nam na myśl to poszukiwanie doradcy podatkowego bezpośrednio w miejscu zamieszkania. Księgowa w Chrzanowie to doświadczona specjalistka z biura rachunkowego sykulska.pl, która swoją działalność kieruje do firm z województw Śląskiego i Małopolskiego. W ofercie można znaleźć obsługę księgową, doradztwo podatkowe i biznesowe oraz prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Firma działa na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu ma się pewność, jeżeli chodzi o fachowość i posiadane kompetencje. Siedzibę biura księgowego można znaleźć w Chrzanowie na ul. Piastowskiej 20.

Wirga – biuro rachunkowe Chrzanów

Biuro księgowe Wirga to kolejna firma wywodząca się z Chrzanowa i funkcjonująca na rynku już od blisko 20 lat. Biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, handlowych, ewidencji przychodów i rozchodów czy rejestrów podatkowych. Zajmuje się także dokumentacją kadrowo-płacową oraz doradztwem w przypadku zakładania nowej firmy. Obok wsparcia dla przedsiębiorstw, swoją ofertę kieruje także do klientów indywidualnych przy rozliczeniach PIT, jak również wspiera administrację państwową. Biuro znajduje się w Chrzanowie na ul. Sikorskiego 2.

Biuro Rachunkowe Beata Księżarczyk

Jest to biuro rachunkowe, które znaleźć można w Libiążu i swoją ofertę kieruje zarówno do mieszkańców tego miasta, jak i miejscowości ościennych. W pakiecie usług zawarte jest przede wszystkim wsparcie rachunkowo-księgowe, w tym także doradztwo podatkowe nastawione przede wszystkim na klientów biznesowych. Siedzibę firmy można znaleźć w Libiążu na ul. Działkowej 4.

Biuro Rachunkowe Konto

Jest to biuro księgowe mieszczące się w Alwerni, które swoją działalność skupia przede wszystkim na prowadzeniu księgowości dla firm. Na rynku działa od 1993 roku, dzięki czemu może pochwalić się całkiem dużym doświadczeniem. Zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych oraz prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowych. Dodatkowo w ofercie można znaleźć wsparcie z zakresu sporządzania biznesplanów, rejestracji firm i rozliczeń PIT dla osób fizycznych. Firmę znajdzie się w Alwerni na Os. Chemików 22c.

Veri-Tax Biuro Rachunkowe

W tym wypadku mamy do czynienia z biurem rachunkowym, mającym swoją siedzibę w Trzebini. Jego specjalizacją jest wsparcie małych i średnich firm w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, wraz z doradztwem podatkowym i dokumentacją kadrowo-płacową. Co więcej, oprócz wsparcia firm, oferują także pomoc dla osób fizycznych, spółek cywilnych, komandytowych, a także stowarzyszeń i fundacji. Księgowi z biura rachunkowego Veri-Tax reprezentują także klientów przed organami administracji publicznej – Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Aby nawiązać kontakt z firmą, należy udać się na ul. Piłsudskiego 55 w Trzebini.

Jak wybrać biuro księgowe? Podpowiadamy, gdzie szukać księgowej w Chrzanowie i okolicy