Etui na telefon z filcu – ciekawy prezent dla członka rodziny

Okazji, aby dać prezent swoim najbliższym, zawsze jest wiele. Zazwyczaj większym problem od znalezienia odpowiedniej okoliczności, jest wybór wyjątkowego upominku. W końcu ten powinien być oryginalny, niecodzienny, sprawić dużo radości obdarowanemu, a przy tym być funkcjonalny. W tym roku postaw na coś niecodziennego i zamiast kupić kolejny kubek, wybierz dla swoich bliskich etui na telefon z filcu.

Po co korzystać z etui na telefon?

Niewiele jest obecnie osób, które nie posiadają telefonu komórkowego. Na próżno też szukać osób, które nigdy w życiu nie zniszczyły swojego smartfona. Wystarczy chwila nieuwagi czy też nawet śliskie ręce, które mogą nie utrzymać ciężaru komórki, płytkie kieszenie, z których telefon może wysunąć się wprost na twardy beton albo klucze w plecaku/torebce, które porysują ekran. Scenariuszy, w których może dojść do katastrofy, jest naprawdę wiele, ale nie ma powodu, żeby stawać się paranoikiem. Wystarczy zabezpieczyć urządzenie odpowiednim etui.

Taka ochrona jest wystarczającą prewencją przed:

  • zarysowaniami;
  • uszkodzeniami na skutek upadku z większych wysokości;
  • wyślizgnięciem się z dłoni.

Dodatkowo etui sprawia, że każdy telefon jest unikatowy i przyjemny w dotyku, oczywiście, jeśli zostało ono wykonane z wysokogatunkowego, włoskiego filcu o grubości 3 mm. Użycie takiego materiału gwarantuje delikatność produktu końcowego. Ten wyrób włókienniczy cechuje się dużą elastycznością i wytrzymałością. Dzięki swojej odporności na tarcie nie straci swojego estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas.

Oryginalny prezent dla każdego

Etui na telefon z filcu to połączenie funkcjonalności oraz unikatowości. Zachwyci każdą osobę, która lubi posiadać w swojej kolekcji niespotykane dotychczas gadżety. Niepowtarzalni, nieprzeciętni ludzie lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, a niewątpliwie takie są filcowe akcesoria.

Etui dostępne w naszej ofercie są wykonywane i szyte pod wymiar. Co więcej, można je personalizować. Chociaż istnieje spora szansa, że nie będzie to potrzebne, ponieważ nasz produkt jest dostępny w wielu wariantach. Znajdziesz modele, które spodobają się dzieciom, jak i dorosłym, a nawet osobom, które lubią bardziej wyszukane rzeczy np. z dodatkiem skórzanych elementów.

Pamiętaj, prezenty można sprawiać również samemu sobie. Przy takim scenariuszu będziesz mieć całkowitą pewność, że podarowany upominek spodoba się przyszłemu właścicielowi.