Chrzanowscy dzielnicowi promują bezpieczeństwo na stoku sprawdź zasady!

W Chrzanowie rusza druga edycja akcji KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU”! Już 30 stycznia br. na lodowisku dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w wyjątkowej kampanii edukacyjnej, która ma na celu promowanie bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.
- Chrzanowskie lodowisko zaprasza na akcję profilaktyczną
- Nie przegap drugiej edycji! Zapisz się już dziś!
Chrzanowskie lodowisko zaprasza na akcję profilaktyczną
W miniony czwartek, 23 stycznia, chrzanowskie lodowisko stało się miejscem pełnym radości i nauki. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zorganizowali akcję KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU”, która przyciągnęła liczne grono dzieci oraz ich opiekunów. Mundurowi nie tylko edukowali najmłodszych o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, ale także zachęcali do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Podczas wydarzenia policjanci przeprowadzili szereg interaktywnych quizów i konkursów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzieci z entuzjazmem brały udział w zabawach, a przygotowane materiały profilaktyczne oraz słodki poczęstunek były miłym dodatkiem do całej akcji. Na lodowisku pojawiła się również maskotka Inspektora Wawelka, która rozbawiła najmłodszych uczestników.
Nie przegap drugiej edycji! Zapisz się już dziś!
Już 30 stycznia br. o godzinie 9:00 odbędzie się kolejna edycja tej niezwykłej akcji. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy i nauki na lodowisku w Chrzanowie. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku oraz poznać tajniki pracy policjantów.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy przyjść na lodowisko i dołączyć do zabawy! Niech te ferie będą nie tylko czasem relaksu, ale także nauki o tym, jak bezpiecznie spędzać czas na stoku i w mieście.
Na koniec pragniemy podziękować Zarządowi Obiektów Powiatowych w Chrzanowie za wsparcie w organizacji tej ważnej inicjatywy.
Wg inf z: KPP w Chrzanowie
Ostatnie Artykuły

Wakacyjne zajęcia w Chrzanowie już szykują lato dla dzieci 6-12 lat

Siostrzeństwo, wybory i dawne zasady - DKF obejrzał film, który zostaje w głowie

Zakładka z charakterem - seniorzy w Chrzanowie zrobią ją własnymi rękami

Lipcowy grafik w KRC ma ułatwić cyfrowe sprawy mieszkańcom Chrzanowa

Matematyczne trójki znów w Trójce. Uczniowie walczyli na logikę i drużynę

Babicki Orlik przejdzie duży remont. Umowa już podpisana

Darmowy gabinet dentystyczny już działa. Uczniowie z powiatu zyskali opiekę

Średniowieczny weekend na Lipowcu pełen bitew, warsztatów i nocnych tras

Letnie piosenki otworzą wakacje w Starej Kotłowni w Chrzanowie

Radiowóz w Libiążu uszkodzony po ataku 27-latka na policjantów

Quad albo motocykl bez homologacji. Bez tego rejestracja nie ruszy

Kawa, pałac i plotka z epoki - Młoszowa znów ożyła w bibliotece

Zielona Literatura rusza w Libiążu. Dzieci i młodzież mogą dołączyć do projektu

Strażacka rywalizacja wraca do powiatu chrzanowskiego. Wstęp będzie wolny
Przydatne dane teleadresowe
- ZUS Oddział w Chrzanowie - kontakt, godziny, emerytury i e-usługi
- Urząd Stanu Cywilnego Alwernia - kontakt, godziny, sprawy i wyprawka dla noworodka
- Urząd Gminy Babice - kontakt, wydziały i godziny przyjęć interesantów
- Parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Żarkach - msze, kancelaria, sakramenty
- Zakład Karny w Trzebini - kontakt, adres, dojazd
- Zakład Usług Komunalnych Alwernia - kontakt, awarie, cmentarze
