Informacja dla mieszkańców Gminy Babice dotycząca utrzymania dróg w 2019 r.

W związku z zakończoną procedurą wyboru wykonawcy remontu cząstkowego dróg gminnych na terenie naszej Gminy, Urząd Gminy informuje że w miesiącach kwiecień – październik, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych odbywać się będzie uzupełnienie ubytków w ciągu dróg gminnych. Remont cząstkowy to zabiegi techniczne związane z usuwaniem uszkodzeń nawierzchni zagrażających bezpieczeństwu ruchu, obejmujące również małe powierzchnie, hamując proces powiększania się powstałych uszkodzeń.
Urząd Gminy prosi o przekazywanie przez mieszkańców informacji o nowych ubytkach w nawierzchni lub innym zagrożeniu występującym w pasie drogowym dróg gminnych co pozwoli nam na szybszą reakcję.
Telefon kontaktowy: 32 620 11 25 wew. 41 lub 42. email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Formularz elektroniczny
Za czasowe utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.