„Kwaczała wczoraj i dziś”

Podsumowanie projektu „Kwaczała wczoraj i dziś”, realizowanego przez Stowarzyszenie dla Edukacji MOST i Szkołę Podstawową w Kwaczale

W dniu 6 grudnia 2018 roku Burmistrz Gminy Alwernia Pani Beata Nadzieja-Szpila gościła w Szkole Podstawowej w Kwaczale,  na uroczystości wręczenia nagród uczniom biorącym udział w konkursach zorganizowanych w ramach projektu pn. „Kwaczała wczoraj i dziś”.

Rozstrzygnięto konkurs wiedzy o Kwaczale oraz konkurs plastyczny. Laureaci otrzymali cenne nagrody promujące kulturę czytania.

Realizatorem projektu było Stowarzyszenie dla Edukacji MOST i Szkoła Podstawowa w Kwaczale przy wsparciu finansowym Gminy Alwernia.

Ponadto samorząd uczniowski zorganizował akcję, aby jak najwięcej uczniów w dniu Świętego Mikołaja przyszło do szkoły w strojach mikołajkowych.

 

FOTORELACJA

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.