×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 764

Na ulicy Oświęcimskiej w Chrzanowie kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Szczególnie w okolicy ZUS-u. Tam właśnie nie działa sygnalizacja świetlna. Wiadomo, że już w weekend były problemy.

- Zgłoszenia do administracji drogi były już w weekend - tłumaczy Marcin Bolek z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie. - Dziś ponownie otrzymaliśmy zgłoszenie, że w tym samym miejscu światła nadal nie działają - dodaje.

Zgodnie z informacją, jaką otrzymaliśmy w PCZK firma, zajmująca się sygnalizacją świetlną na drogach wojewódzkich ma dziś pojawić się na miejscu i usunąć usterkę. Do tego czasu polecamy kierowcom zachować ostrożność w tym rejonie, szczególnie, że warunki pogodowe na drodze są dziś złe.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.