×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 764

Wczoraj w domu przy ulicy Głównej w Chrzanowie wybuchł pożar. Dyżurny straży pożarnej przyjął zgłoszenie o godzinie 21.11. Na miejsce zdarzenia wysłano cztery zastępy strażaków z PSP w Chrzanowie. Okazało się, że płomienie objęły pomieszczenia mieszkalne oraz nieużytkowany strych. Z budynku ewakuowano dwie osoby. Udzielono im pomocy medycznej oraz przekazano pogotowiu ratowniczemu.

- Ratownicy podali dwa prądy wody w natarciu. Jeden do wewnątrz, drugi z zewnątrz - mówi st. kpt. Wojciech Rapka, rzecznik prasowy PSP w Chrzanowie. Gdy zlokalizowano pożar przystąpiono do przelewania i usuwania nadpalonych elementów wyposażenia budynku. Wszystkie działania trwały dwie godziny. Policja ustala, co mogło być przyczyną pożaru.

Komentarze   
0 #1 pablo 2012-10-31 17:02
Co do treści to piszę się przekazano pogotowiu ratunkowemu ! A NIE TAK JAK JEST W ARTYKULE "przekazano pogotowiu ratowniczemu"
A pogotowie zabrało 3 poszkodowanych do szpitala , które zostały ewakuowane przez jednego z poszkodowanych .8)
Cytować
0 #2 Helmut 2012-11-01 09:43
To prawda pogotowie zabrało 3 poszkodowanych, jedna osoba w stanie ciężkim została wyciągnięta przez strażaków (przetransporto wana do szpitala a następnie śmigłowcem do Siemianowic Śląskich), a pozostałe dwie opuściły budynek o własnych siłach.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.