W piątkowy wieczór w Dworze Zieleniewskich odbył się Andrzejkowy Wieczór pt „ Magia Kobiet”. Jak się okazało tytuł przewodni – „Magia Kobiet” nie był przypadkowy ponieważ w tym dniu królowały kobiety: Joanna Biegun-Rudnicka, Marzena Michalczyk, Edyta Poręba i Agnieszka Kosiek.

Wieczór rozpoczął się otwarciem wernisażu pod tytułem „Kobieta w obiektywie”. - Dzisiejszego wieczoru chciałam przedstawić tematykę kobiet - dlaczego kobieta? Ponieważ uwielbiam je fotografować, dla mnie w każdej z nich jest pewnego rodzaju magia, na wystawie skupiłam się przede wszystkim na portretach kobiet. Wykonując portret kobiet staram się pokazać ich osobowość, emocje oraz dotrzeć do ich duszy przez zwierciadło jakim są oczy – mówiła podczas otwarcia autorka wystawy Joanna Biegun-Rudnicka. Fotografie można oglądać w Dworze Zieleniewskich do końca tego roku.

Zaraz po wernisażu odbył się koncert Zespołu Fedelmente, który zaskoczył bardzo pozytywnie publiczność. Większość osób wychodzących z koncertu przyznawała, że dzięki muzyce i niesamowitemu wokalowi udało się oddać klimat wieczoru andrzejkowego, a słuchający mogli się przenieść w świat kobiecej magii. Podczas koncertu można było usłyszeć między innymi utwory Agnieszki Osieckiej. Między innymi Chwalmy Pana ,To nasze ostatnie bolero, czy też Czas - W. Dulemba. Koncert tak bardzo spodobał się publiczności, że nie chciała wypuścić zespołu wraz z wokalistką bez 20 minutowego bisu.

Pytając na sam koniec Panie jakie są ich plany jednogłośnie stwierdziły, ze najważniejszy dla nich jest rozwój i chęć działania razem - czyli łączenia fotografii z muzyką.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.