Kasztelania City Centre, która powstanie już wkrótce na terenie po starym szpitalu, będzie z pewnością największą galerią handlową w okolicy. Generalnym wykonawcą jest spółka Invest Media, która specjalizuje się w inwestycjach budowlanych, szczególnie obiektów komercyjnych i handlowych. Partnerem inwestycji jest Adept Investment sp. z o.o., która wspiera procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje do czasu uzyskania finansowania, projektowania, budowy i komercjalizacji centrów handlowych. Tyle od strony formalnej. Wykonawca powoli dawkuje ilość dostępnych informacji. Czego zatem mogą spodziewać się chrzanowianie? Oto, co już wiemy.

Z materiałów udostępnionych na oficjalnej stronie Kasztelania City Centre w Chrzanowie dowiadujemy się, że obiekt będzie łączyć funkcje galerii z parkiem handlowym. Na przestrzeni 18 tysięcy metrów kwadratowych powstanie ponad 50 sklepów w tym cztery markety i bar dla zmotoryzowanych klientów, czyli restauracja typu drive-through. Przewidziany parking ma pomieścić 345 samochodów.

Lokalizacja tego centrum handlowego przy zbiegu ulic Topolowej i Szpitalnej wydaje się idealną lokalizacją dla tego typu inwestycji. Aktualnie budowana obwodnica północno-wschodnia miasta ma zapewnić również dogodny dojazd do galerii zarówno z autostrady A4 jak i różnych części miasta. Wedle założeń inwestora ponad 850 tysięcy mieszkańców znajduje się w tak zwanym 30-minutowym obszarze oddziaływania.

Materiały: Adept Investment Sp. z o.o.

Komentarze   
+1 #1 wieslaw 2013-03-07 18:39
No fajne to wszystko tylko skad brac kase aby tam kupowac.Moze obok jakis zaklad pracy dla 500 pracownikow.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.