„Babińca” nie będzie. Majowa edycja została odwołana. Jak informują organizatorzy, ze względu na niskie zainteresowanie wśród pań. - Ta edycja cierpiała na bardzo małą ilość chętnych - mówi Małgorzata Liszka, organizator. - Być może spowodowane jest to niedogodnym terminem. W tym czasie odbywają się komunie oraz wiele imprez plenerowych - dodaje.

Pierwotnie impreza miała się rozpocząć 26 maja. Babiniec to spotkania artystyczne przeznaczone dla kobiet, poszukujących inspiracji i nowych pomysłów na pozytywne zmiany. Panie, podczas płatnych warsztatów mogą nauczyć się wielu praktycznych rzeczy oraz skorzystać z ciekawych porad i konsultacji. Za każdym razem przewidziane jest wiele atrakcji.

- Na kolejną edycję zapraszamy jesienią – zachęca Małgorzata Liszka.

Komentarze   
0 #1 Mała Mi 2012-05-23 23:41
Szkoda, ale termin faktycznie zapchany lokalnymi imprezami. Poza tym reklama! Gdyby nie strona Chrzanowski24, nikt nie wiedziałby, że szykuje się taka fajna impreza - byłam na edycji jesiennej 2011 i wiem co mówię. Reklamujcie się - wieszajcie plakaty w kawiarniach, pubach, księgarniach i gdzie się tylko da, w Chrzanowie, Trzebini, Libiążu, Jaworznie nawet - reklama dźwignią Waszej popularności. Czekam na jesienną edycję!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.