W sobotnie popołudnie nie brakowało atrakcji dla młodzieży. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała koncertu kapel z powiatu chrzanowskiego: Kompromis, IN SANITY, Suckers Trains Blues, oraz Tajna Lista – tegoroczny zwycięzca „Klangu”.

Spośród innych zespołów, grupę Kompromis wyróżniał koncert muzyki instrumentalnej. Artyści dopiero szukają osoby, która zachwyci ich swoim growlem (growl to technika wokalna charakterystyczna dla muzyki heavy metal. Polega na wydawaniu dźwięków głęboko z przepony).

Zaraz po nich wystąpili chłopaki z zespołu IN SANITY. Grupa wykonuje ten sam rodzaj muzyki, co poprzednicy, jednak nawiązali zdecydowanie lepszy kontakt z publicznością. Następni byli panowie z zespołu Suckers Trains Blues. Ich muzyka opiera się na przesterowanych gitarach elektrycznych. Wyróżnia ich również energetyczne brzmienie sekcji rytmicznej i agresywny wokal.

Na zakończenie „koncertu kapel rockowych” wystąpił tegoroczny zwycięzca „Klangu”, grupa „Tajna Lista” na czele z Tomaszem Czuperem. To energetyczna mieszanka bluesa i rocka. Panowie, mimo krótkiego stażu mają już swoich wiernych fanów.

Komentarze   
0 #1 mac 2012-06-05 15:30
naprawdę to było tłumy ???
jakoś nie widać tego na tych zdjęciach :D
a może to zdjęcia z próby ;-)
Cytować
0 #2 atos 2012-06-05 17:30
a może nie było cię na koncercie. ludzi było sporo - dla jednych to tłum - a dla drugich kilka osób, pewnie należysz do tych drugich. ja należę do tych pierwszych i zgadzam się z autorką artykułu. zabawa też była przednia dla tych, którzy nie szukali dziury w całym, tylko przyszli posłuchać fajnego grania.
Cytować
0 #3 qwerty 2012-06-06 17:59
Chłopaki z Tajnej Listy mile mnie zaskoczyli, myślałem ze to będzie zwykły amatorski zespól a tu proszę proszę.. profesjonalka! Gratuluje chłopaki!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.