W niedzielę, 15 sierpnia zespoły TRAFO, EVERPLAY, WYROCK i KNOCK DOWN uczciły pamięć, zmarłego przed czterema laty Janusza Dedy, którego nazywano najlepszym perkusistom powiatu chrzanowskiego.

Koncert rozpoczoł się o godz. 17 na chrzanowskim błoniach - ul. Partyzantów przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie. W ten sposób rockowe zespoły i przyjaciele uczcili pamięć Janusza Dedy nazywanego przez przyjaciół "Cytkiem". Był on perkusistą pierwszego składu Sztywnego Pala Azji, w czasach świetności kapeli. Organizatorzy poinformowali że bawiło się około stu osób. Niestety wszystkiemu winna fatalna pogoda, było zimno i padało, a to akurat nie zachęca do wyjścia z domu. Wszystkich entuzjastów rockowego brzmienia zapraszamy za rok w to samo miejsce.

http://www.antidotum.art.pl/blog/livecytek.jpg

Grafika źródło: antidotum.art.pl

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.