Nie bez powodu mówi się, że udane wesele to taka zabawa, na której można dużo i smacznie zjeść oraz świetnie bawić się na parkiecie. Starannie wybrane menu weselne oraz odpowiedni wystrój, wielkość oraz wyposażenie sali weselnej odgrywają bowiem ogromną rolę dla powodzenia każdej zabawy weselnej. Sale weselne Kraków to jednak zróżnicowane obiekty zarówno pod względem wielkości, jak i wyposażenia. Jak więc wybrać salę weselną w Krakowie, która będzie miło wspominana zarówno przez nas samych, jak i naszych gości?

 

Sale weselne Kraków – menu weselne, które zadowoli każdego gościa!

Koszt rezerwacji sali weselnej opiera się w główniej mierze na cenie tzw. talerzyka. Jest to opłata za wyżywienie jednego gościa podczas zabawy weselnej, która obejmuje zarówno posiłki ciepłe, jak i przekąski oraz napoje serwowane w trakcie całego wieczoru. W cenę talerzyka często wliczona jest także opłata za obsługę kelnerską, a więc podanie dań, obsługa gości oraz uprzątnięcie sali po zakończonej zabawie.

Jako że dobre jedzenie jest kluczem do sukcesu każdego przyjęcia weselnego, wybór menu powinien być bardzo starannie przemyślany przez nowożeńców. Sale weselne Kraków najczęściej proponują różne zestawy menu, co pozwala na dopasowanie jedzenia do gustu zarówno samych przyszłych małżonków, jak i zaproszonych przez nich gości. W menu weselnym gościć mogą zarówno tradycyjne polskie dania, które smakują większości osób, jak i bardziej wykwintne potrawy, idealne dla miłośników nowych, oryginalnych smaków oraz kuchni zagranicznej.

Wybierając menu weselne warto więc zastanowić się, jakie potrawy preferują nasi goście. Jeśli wśród nich prym wiodą miłośnicy tradycyjnej polskiej kuchni, warto uwzględnić obecność głównie takich potraw w menu weselnym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby pojawiły się w nim także bardziej wyszukane dania, jednak warto podchodzić do nich z dużą ostrożnością, gdyż nie każdemu muszą one odpowiadać. Menu weselne powinno być tak skomponowane, aby każdy gość znalazł w nim coś dla siebie. Dotyczy to także dzieci, dla których warto zadbać o przygotowanie oddzielnego menu dla najmłodszych.  

 

Sale weselne Kraków – idealne miejsce do tańca i zabawy!

Podczas wesela nie tylko samym jedzeniem żyją zaproszeni goście. Po zjedzeniu smacznego posiłku pora bowiem ruszyć na parkiet, aby wykorzystać zgromadzoną energię oraz spalić nieco kalorii. Dobre sale weselne Kraków to nowoczesne obiekty, w których nie brakuje miejsca do tańca oraz zabaw na parkiecie. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy parkiet zapewni naszym gościom swobodną oraz przede wszystkim bezpieczną zabawę.

Dobrze przystosowany do tańca oraz weselnej zabawy parkiet powinien być bowiem wykonany z antypoślizgowych materiałów, wśród których prym wiedzie naturalne drewno. Wykonana z drewna podłoga do tańca będzie bowiem w pełni bezpieczna dla bawiących się gości, gdyż zminimalizuje ryzyko poślizgnięcia się podczas zabawy i upadku. Drewniana podłoga jest także przyjemna w dotyku, co docenią zwłaszcza panie, które pod koniec zabawy chętnie tańczą bez butów.

Jeśli zależy nam na komforcie oraz bezpieczeństwie zabawy weselnej dla nas oraz naszych gości unikajmy z kolei podłóg wykonanych w płytek ceramicznych lub gresu. Mimo tego, że prezentują się one atrakcyjnie, nie są to powierzchnie przystosowane do wielogodzinnej zabawy na parkiecie. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się bowiem sale weselne Kraków na Weselezklasa.pl, które dysponują powierzchnią do tańca wykonaną z naturalnego drewna.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.