Policja: Prawie 200 gramów amfetaminy przeznaczonej na sprzedaż zabezpieczyli chrzanowcy kryminalni.

1 min czytania

6 kwietnia okazał się pechowym dniem dla 36- letniego mieszkańca Rozkochowa. Na ul. Szafera w Chrzanowie, przed południem mężczyzna napotkał patrol Policji. Efektem spotkania było poddanie kontroli spacerowicza.

Jak się okazało policyjna intuicja nie zawiodła, ponadto mieszkańcem gm. Babice już wcześniej interesowali się policjanci pionu kryminalnego. Mężczyzna miał przy sobie 14 porcji amfetaminy, po zważeniu okazało się, że to 9 gramów zabronionej substancji. To jednak nie koniec jego kłopotów, funkcjonariusze zgodnie z przepisami, udali się na przeszukanie do miejsca zamieszkania zatrzymanego w policyjnym areszcie 36- latka. W jego mieszkaniu znaleziono aż 162 gramy amfetaminy. Intensywna praca nad sprawą, pozwoliła policjantom zebrać materiał dowodowy, który umożliwił przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków i handlu tymi specyfikami.

Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie skierowała wniosek o tymczasowe aresztowanie mieszkańca Rozkochowa. Decyzją sądu przez najbliższe trzy miesiące, miejscem zamieszkania 36- latka będzie areszt śledczy. Za zarzucane czyny, mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie

chrzanow.policja.gov.pl/

chrzanow.policja.gov.pl//pl/aktualnosci/prawie-200-gramow-amfetaminy-przeznaczonej-na-sprzedaz-zabezpieczyli-chrzanowcy

Autor: -