Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Filia os. Południe, serdecznie zaprasza na wystawę prac Stowarzyszenia Twórców Kultury "In Gremio" w Chrzanowie pt. MALOWANE FANTAZJE.  Wystawę można oglądać od dnia 5 października 2018 do końca listopada 2018 roku w godzinach otwarcia filii.

 

Stowarzyszenie Twórców Kultury "In Gremio" swoją działalność rozpoczęło w roku 2006. W Stowarzyszeniu zrzeszeni są twórcy nieprofesjonalni o zróżnicowanym doświadczeniu artystycznym. Mieszkają i tworzą głównie na ziemi chrzanowskiej, ale także poza nią, m.in. w Jaworznie, Chełmku i Tychach. Prace wykonywane są różnymi technikami i odmiennymi formami twórczymi. Corocznie organizowane są warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, plenery malarskie, a także wyjazdy poznawczo-twórcze dla członków.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.