Miss Polonia to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na wieloletniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki.

10 listopada br. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbyła się 40. jubileuszowa gala konkursu do której zakwalifikowało się 20 najpiękniejszych dziewczyn z całej Polski. Milena była jedyną kandydatką reprezentującą region małopolski, która w nagrodę otrzymała bursztynową koronę i będzie reprezentować Polskę w międzynarodowych konkursach piękności na świecie.
Ogromne gratulacje, życzenia dalszych sukcesów i spełnienia marzeń dla mieszkanki Babic, najpiękniejszej Polki 2018 – Mileny Sadowskiej.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.