Uwaga! Upał/3 (komunikat RSO)

Beczkowóz w Grojcu już działa. Woda pitna dostępna przy placu Jana Pawła II

Beczkowóz w Grojcu już działa. Woda pitna dostępna przy placu Jana Pawła II

W Grojcu pojawił się dziś beczkowóz z wodą pitną, ustawiony przez Zakład Usług Komunalnych w Alwerni. To odpowiedź na trwające naprawy sieci wodociągowej, które mogą utrudniać mieszkańcom normalny dostęp do wody. Punkt poboru działa przy placu Jana Pawła II.

Z informacji przekazanych przez spółkę wynika, że beczkowóz będzie dostępny codziennie w godzinach 7.00–21.00. Trzeba jednak liczyć się z krótkimi przerwami, bo zbiornik będzie uzupełniany w trakcie dnia.

To rozwiązanie ma zapewnić bieżący dostęp do wody pitnej do czasu zakończenia prac na sieci. Zakład Usług Komunalnych w Alwerni przeprosił za utrudnienia.

na podstawie: UM Alwernia.