Dni Kultury Chrześcijańskiej 2026 - Płoki znów zapraszają na dwa dni wspólnoty i refleksji

2 min czytania
Dni Kultury Chrześcijańskiej 2026 - Płoki znów zapraszają na dwa dni wspólnoty i refleksji

FOT. Trzebińskie Centrum Kultury

Wiosna w Płokach to nie tylko zieleń na polach, ale i spotkanie lokalnej wspólnoty wokół kultury. W Sanktuarium Matki Bożej w Płokach szykuje się dwudniowe wydarzenie, które od lat łączy konkursy, rozmowy i duchowy wymiar sztuki.

  • XXVII Dni Kultury Chrześcijańskiej zapraszają do Sanktuarium Matki Bożej w Płokach
  • Zgłoś się i pobierz dokumenty - na zgłoszenia masz czas do 18.05.2026

XXVII Dni Kultury Chrześcijańskiej zapraszają do Sanktuarium Matki Bożej w Płokach

W tym roku odbędą się 22 i 23 maja 2026 w Sanktuarium Matki Bożej w Płokach - tradycyjne miejsce, które co roku przyciąga mieszkańców regionu i gości spragnionych spotkań kulturalnych i duchowych. To już XXVII edycja Dni Kultury Chrześcijańskiej - wydarzenie, które łączy konkursy i prezentacje w atmosferze sąsiedzkiej życzliwości 😊. Warto zajrzeć do udostępnionej ulotki, by zobaczyć szczegóły programu i oszacować, które punkty będą dla nas najbardziej interesujące.

Zgłoś się i pobierz dokumenty - na zgłoszenia masz czas do 18.05.2026

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursach lub innych formach Dni Kultury Chrześcijańskiej, pamiętaj o terminie zgłoszeń - zgłoszenia przyjmowane są do 18.05.2026. Do pobrania są m.in. regulamin konkursów i karta zgłoszenia oraz zgoda rodziców/opiekunów — sprawdź i wypełnij je przed końcem zapisów. Powtórzę ważne: zgłoszenia przyjmowane są do 18.05.2026 - lepiej nie odkładać formalności na ostatnią chwilę, zwłaszcza gdy planujesz występ lub konkursowe zgłoszenie.

Wszystkie materiały - regulamin konkursów, karta zgłoszenia, zgoda rodzica oraz ulotka informacyjna - można pobrać ze strony organizatora wydarzenia. To proste kroki, które otwierają drzwi do udziału w lokalnym święcie kultury i wspólnoty 😊.

Przyjdź, zobacz, poczuj atmosferę Płok — Dni Kultury Chrześcijańskiej to okazja, żeby spotkać sąsiadów, poznać lokalne inicjatywy i włączyć się w wydarzenie, które ma swoje korzenie w naszej małej, ale aktywnej społeczności.

na podstawie: TCK.

Autor: krystian