Książka i Kawa - spotkanie w Manufakturze, żeby rozgrzać czytelniczy początek roku

1 min czytania
Książka i Kawa - spotkanie w Manufakturze, żeby rozgrzać czytelniczy początek roku

FOT. MBP Trzebinia

Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini proponuje sposób na zimowy wieczór, który łączy kawę z książką i rozmową. W klimacie kawiarni Manufaktura można porównać czytelnicze zdobycze i wymienić rekomendacje przed kolejnymi miesiącami zaczytania.

  • Książka i Kawa zaprasza do wspólnego liczenia przeczytanych stron i wypitych filiżanek
  • Na co dzień i do zapisania w kalendarzu - jeden wieczór z książką

Książka i Kawa zaprasza do wspólnego liczenia przeczytanych stron i wypitych filiżanek

Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini zaprasza na cykliczne spotkanie miłośników literatury - Książka i Kawa. To propozycja dla tych, którzy chcą wyrwać się z domowego koca i podzielić się najświeższymi lekturami przy ciepłym napoju ☕📚. Spotkanie odbędzie się w Manufakturze - to tam rozmowy o książkach nabierają swobodnego rytmu.

Na co dzień i do zapisania w kalendarzu - jeden wieczór z książką

W tym tygodniu spotkanie zaplanowano na 28 stycznia o 17:00 - to dobra chwila, by po pracy odetchnąć przy kartkach i rozmowie. Biblioteka zachęca do przyjścia z własnymi rekomendacjami, ale też z otwartością na nowe tytuły i znajome spojrzenia. 😊🔥

Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini prowadzi wydarzenia w formule sprzyjającej niezobowiązującym rozmowom i wymianie czytelniczych odkryć - to idealne miejsce, by zacząć czytelniczy rok z nową energią.

na podstawie: Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini.

Autor: krystian