W poniedziałek gmina ogłosiła przetarg na budowę Trzebińskiego Centrum Rozrywki. Wrotowisko powstanie w Domu Kultury w Myślachowicach. Ma być gotowe do końca września tego roku.

wrotkowisko2

Tak ma wyglądać wrotkowisko, jakie powstanie w Domu Kultury w Myślachowicach. WIZUALIZACJA: LW UNIPROJEKT Z TRZEBINI

Budowa Trzebińskiego Centrum Rozrywki to jedna z największych inwestycji tego roku.

- Chcąc pojeździć na wrotkach dziś trzeba jechać do Krakowa albo na Śląsk. W pobliżu nie ma wrotowiska. Za kilka miesięcy będziemy mieć je na miejscu – mówi Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebini.

Poza profesjonalną salą do jazdy na wrotkach z oświetleniem i nagłośnieniem, powstanie tam również klub muzyczny. Będzie także wypożyczalnia wrotek. Plany zakładają ponadto otwarcie kawiarni oraz bawialni dla dzieci wraz z wewnętrznym placem zabaw i częścią aktywną oraz remont toalet i dostosowanie budynku domu kultury do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przetarg na wyłonienie wykonawcy budowy Trzebińskiego Centrum Rozrywki został ogłoszony. Termin składania ofert mija 25 lutego, o godz.10.30.

wrotkowisko3

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.