Zapraszamy do przyłączenia się do akcji na rzecz oddziałów neonatologicznych oraz wzięcia udziału w harcerskiej grze miejskiej "niech GRA orkiestra!", organizowanej w Trzebini z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - termin zapisów upływa o północy 12.01.2018 r.

Grafika przedstawia tytuł gry, serce WOŚP oraz loga TCK i ZHP w Trzebini

 

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018 r. (niedziela), a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

 

- W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP - Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje Prezes Zarządu Fundacji.

 

Trzebińcy harcerze, włączając się w akcję zbiórki funduszy, organizują grę miejską "niech GRA orkiestra!", która będzie się odbywać w 3-6 osobowych zespołach (pod opieką pełnoletniego opiekuna). Symboliczna kwota wpisowa wynosi 1 zł, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na akcję WOŚP

 

Start w niedzielę 14.01.2018 r. o godz. 12.00 na Rynku w Trzebini - zgłoszenia przedłużono i trwają do godz. 23.59 w piątek 12. stycznia, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. //!-- document.getElementById('cloak47783').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy47783 = 'trzebinia' + '@'; addy47783 = addy47783 + 'zhp' + '.' + 'pl'; var addy_text47783 = 'trzebinia' + '@' + 'zhp' + '.' + 'pl'; document.getElementById('cloak47783').innerHTML += ''+addy_text47783+''; //-->

Zgodnie z zapisem w regulaminie możliwa jest też rejestracja w dniu gry od 11.00 do 12.00 w punkcie startowym na Rynku Trzebińskim.


Regulamin gry:
http://trzebinia.zhp.pl/wp-content/uploads/2018/01/regulaminiechgra.pdf

 

Informacja przekazane przez hufiec ZHP w Trzebini oraz ze strony WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio