Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP już 29 czerwca w Chrzanowie
Zapraszamy mieszkańców na XVIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP! To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć w akcji strażaków ochotników z naszego powiatu. Zawody odbędą się 29 czerwca 2024 roku na terenie Kompleksu Sportowego przy Szkole Podstawowej nr 8. W programie przewidziane są emocjonujące konkurencje, pyszny posiłek dla uczestników oraz ogłoszenie wyników.
  1. 29 czerwca 2024 roku - data zawodów
  2. 9:00 - rozpoczęcie zawodów
  3. 12:00 - posiłek regeneracyjny
  4. 15:00 - ogłoszenie wyników

Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00 i obejmą dwie konkurencje: sztafetę pożarniczą oraz ćwiczenie bojowe. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak nasi strażacy ochotnicy radzą sobie w różnych sytuacjach awaryjnych. Warto przyjść wcześniej, aby zająć dobre miejsce i cieszyć się widowiskiem od samego początku.

Organizatorzy zadbali również o posiłek regeneracyjny dla zawodników, który zostanie podany o godzinie 12:00. To ważny element zawodów, który pozwoli uczestnikom nabrać sił przed dalszymi zmaganiami. Warto podkreślić, że tego rodzaju wydarzenia to nie tylko rywalizacja, ale również wspólne święto lokalnej społeczności.

Około godziny 15:00 nastąpi długo wyczekiwane ogłoszenie wyników. To chwila, na którą czekają wszyscy uczestnicy i widzowie. Kto okaże się najlepszy w tym roku? Przyjdź i przekonaj się sam! Zawody sportowo-pożarnicze to także doskonała okazja, aby docenić trud i wysiłek strażaków, którzy codziennie dbają o nasze bezpieczeństwo.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zabierz rodzinę, przyjaciół i spędźcie wspólnie czas na świeżym powietrzu, kibicując naszym strażakom. Do zobaczenia 29 czerwca na terenie Kompleksu Sportowego przy Szkole Podstawowej nr 8!


Źródło: PSP Chrzanów