Już po raz ósmy I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie i Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie serdecznie zapraszają na premierę spektaklu „Niepokoje Młodej Polski” w wykonaniu uczniów I LO i słuchaczy UTW w dniu 24 października 2019 o godz. 16.00 w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie ul. Broniewskiego 4.

 

Zapraszamy na kolejny spektakl w wykonaniu chrzanowskich licealistów i studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spektakl zostanie wystawiony również 28.10.2019 o godz. 16.00 w sali teatralnej „Sokół” w Trzebini oraz 30.10.2019 o godz. 11.00 w LCK w Libiążu.

8.11.2019 o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie będzie można zobaczyć fragmenty filmu nakręconego w plenerach Dworu z Drogini w Skansenie oraz kawiarni w Dworku Zieleniewskich w Trzebini a także wystawę fotograficzną podsumowującą projekt.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny. Projekt uzyskał dofinansowanie z Województwa  Małopolskiego.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.