Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica Weronika Banasik i Kornel Pierzchała (na zdjęciu) zajęli pierwsze miejsce w finale etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. 

Olimpijczycy z I LO w Chrzanowie

Zawody odbyły się 11 kwietnia w Olsztynie na Wydziale Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Opiekunem uczniów była prof. Barbara Wawrzyniak. 

Ale to nie koniec sukcesów młodzieży z I LO. Karolina Krupa z kl. III d została finalistką Olimpiady Historycznej. Opiekunem jest prof. Marek Śliwa. W ubiegłym roku szkolnym uczennica zdobyła tytuł laureatki Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.  Kacper Pamuła z kl. III a zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Finał odbędzie się w czerwcu. Opiekunem jest Bożena Bierca.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.