Wypadek w Dulowej  na drodze krajowej 79

Policja poszukuje kierowcy samochodu (najprawdopodobniej ciemnego Audi kombi), który 31 października br. godz. 19:35 brał udział w wypadku drogowym, w którym zostało rannych 5 osób w tym 3 ciężko. 

Z zebranych informacji wynika, że najprawdopodobniej kierujący audi jadąc w kierunku Trzebini rozpoczął manewr wyprzedzania kilku pojazdów pomimo linii P-4 ( linia podwójna ciągła). W celu uniknięcia zdarzenia z pojazdem hyundai jadącego z naprzeciwka zjechał na prawy pas uderzając w chevroleta, który siłą uderzenia wypadł z toru jazdy i zdarzył się hyundaiem.

 Kierowca, który wyprzedzał pojazdy nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanym.

 Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu pojazdu i kierującego - uczestnika wypadku. Osoby mające informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie pod nr tel. 32 6246 200. 

Komentarze   
-6 #1 Monikaa 2019-11-04 13:28
Bardzo proszę rodzinę albo osoby znające ludzi z huyndai'a o kontakt na mój e-mail: . Wszystko wyjaśnię
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.