Międzypokoleniowe spotkanie w ramach " Odblaskowej Szkoły" w Żarkach

11 października 2017 roku uczniowie z klasy IV Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Żarkach mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z niecodziennymi gośćmi – Paniami z rodzimego zespołu folklorystycznego „Macierzanki” z Żarek. Przypomnijmy, że to kolejne spotkanie w ramach akcji  „Odblaskowa Szkoła”, we wrześniu b.r. najmłodsi gościli przedstawicielkę Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, trzeba przyznać, że placówka z Żarek bardzo aktywnie uczestniczy w akcji.

 „ Macierzanki ” wspólnie z dziećmi brały udział w zajęciach kreatywnych, podczas których wykonywane były odblaskowe kwiaty oraz ozdoby. Spotkanie umiliło wspólne śpiewanie piosenek ludowych oraz utworów o tematyce bezpiecznego poruszania się po drodze. Wizyta Pań z zespołu  miała na celu nie tylko integrację międzypokoleniową i edukację artystyczną ale również podkreślenie jak ważne jest nasze bezpieczeństwo na drodze niezależnie od wieku, a każdy pomysł, by zminimalizować ilość zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu zasługuje na wyróżnienie i promocję. Szkole gratulujemy kreatywności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio