Chrzanowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki

Pierwszego z mężczyzn policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali  o godz. 14:45 na ul. Sikorskiego w Chrzanowie . Na widok przejeżdżającego radiowozu trzech mężczyzn spożywających alkohol w miejscu publicznym zaczęło się zachowywać bardzo niespokojnie. Policjanci podejmując  interwencję od samego początku mieli przeczucie, że sam alkohol nie wzbudziłby, aż takiej nerwowości. Okazało się, że przy jednym z nich, 29- latku z Chrzanowa policjanci znaleźli amfetaminę. Mężczyzna trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

 Drugi z mężczyzn został zatrzymany kilka godzin później w jednym z mieszkań na ul. Grunwaldzkiej.

Dzielnicowi ustalili, że w mieszkaniu tym znajduje się  młody mężczyzna, który posiada środki psychoaktywne. Policjantów  do mieszkania wpuściła jedna z lokatorek, która niczego  się nie spodziewała.  W środku przebywało trzech mężczyzn, ale  przy jednym z nich, 26 – latku  znaleziono środki psychoaktywne w postaci marihuany i amfetaminy.

 

Dzisiaj obaj mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania  narkotyków za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.