Bardzo nam miło poinformować, że Olga Nowicka - kierownik Działu Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie została nominowana w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w kategorii Kultura przez redakcyjną kapitułę "Gazety Krakowskiej" oraz "Dziennika Polskiego".

Olga Nowicka - od wielu lat z sercem promuje czytelnictwo na Ziemi Chrzanowskiej: godzinami rozmawiając o książkach w Dyskusyjnych Klubie Książki; organizując i prowadząc spotkania z autorami, literackie happeningi, wystawy, wernisaże i wiele, wiele innych!
Przyczyniła się do zdobycia przez bibliotekę kilkakrotnego tytułu Mistrza Promocji Czytelnictwa w konkursie ogólnopolskim oraz wywindowania chrzanowskiej książnicy na wysokich pozycjach w krajowych rankingach.
Autorka felietonów o kulturze w Poradniku Bibliotekarza.
Laureatka tytułu ogólnopolskiego konkursu na Super-aktywnego-bibliotekarza:

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.