Klub Czytelniczy
Czy jesteś miłośnikiem książek i chcesz spędzić czas w doborowym towarzystwie podobnych pasjonatów? Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini ma dla Ciebie idealną propozycję! Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa”.

Nowy termin spotkania Klubu Czytelniczego

Wszystkich miłośników literatury zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa”, które odbędzie się 27 czerwca. Termin ten, jak zawsze, przypada na ostatni czwartek miesiąca, co stanowi doskonałą okazję do podzielenia się swoimi literackimi odkryciami i przemyśleniami.

Zmiana godziny spotkania ze względu na wakacje

Ze względu na skrócone godziny otwarcia Biblioteki w okresie wakacyjnym, spotkanie Klubu rozpocznie się nieco wcześniej niż zwykle, bo już o godzinie 16:00. Organizatorzy liczą, że wcześniejsza pora nie zniechęci uczestników, a wręcz przeciwnie – pozwoli na dłuższe i bardziej intensywne dyskusje.

Atmosfera i cel spotkań Klubu Czytelniczego

Spotkania Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa” to nie tylko okazja do wymiany opinii na temat przeczytanych książek, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach. W kameralnej atmosferze biblioteki, przy filiżance kawy, uczestnicy mogą swobodnie rozmawiać o literaturze, dzielić się swoimi ulubionymi tytułami i rekomendacjami na kolejne lektury.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu Czytelniczego?

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji uczestniczyć w spotkaniach Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa”, warto to zmienić. To doskonała okazja, by poszerzyć swoje literackie horyzonty, poznać nowych ludzi i spędzić czas w inspirującej atmosferze. Nie musisz być ekspertem literatury – wystarczy, że lubisz czytać i chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z innymi.

Zapraszamy serdecznie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini już w najbliższy czwartek o godzinie 16:00. Spotkanie Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa” to wydarzenie, którego nie można przegapić!


Na podst. Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini