Już za dwa tygodnie największe gwiazdy rocka zagrają w Chrzanowie. To nie żart. Może nie na żywo, ale z kinowego ekranu popłyną dźwięki takich hitów jak "Whole LOtta Love" Led Zeppelin czy "One" U2. A to za sprawą filmu "Będzie głośno", który wyświetlony zostanie w ramach kolejnego wieczoru muzyczno-filmowego, organizowanego przez chrzanowskie kino "Sztuka".
"Będzie głośno" (tytuł oryg."It might get loud”) to dokument muzyczny, opowiadający o przedstawicielach trzech pokoleń rock’n’rolla. Trzej muszkieterowie, wirtuozi gitary to Jimmy Page (Led Zeppelin) The Edge (U2) i Jack White (The White Stripes). W filmie muzycy wymieniają się doświadczeniami, opowiadają o inspiracjach, ulubionych płytach i wspólnie grają. Dla każdego fana rockowych brzmień to obowiązkowa pozycja do obejrzenia.
Film obejrzeć będzie można 18 stycznia w chrzanowskim kinie. Start o godzinie 20.15. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia mieliśmy dla naszych Czytelników darmowe wejściówki na wydarzenie, które rozdaliśmy bardzo szybko, a chętnych nie brakowało. Tym razem najszybsi byli Kacper Groń i Wojtek Nowak. Serdecznie gratulujemy refleksu i wiedzy muzycznej. A wszystkich pozostałych zapraszamy do kupienia biletu w cenie 10 zł. Od wczoraj w sprzedaży. Pamiętajcie - 18 stycznia o 20.15 w chrzanowskim kinie "Będzie głośno"!
Komentarze   
0 #1 mati 2013-01-07 14:21
"gwizdy rocka" ............ i to wszystko w tym temacie .......... i tak wisi już kilka dni :lol:
Cytować
+1 #2 ja 2013-01-07 14:37
ponadto: "Czytlenikow" "Kapcer"... pani Magdo, pani sie nie spieszy tak ;P
Cytować
0 #3 tomasz jeska 2013-01-07 14:50
:P
Cytować
0 #4 adi 2013-01-10 09:02
dajcie spokój, fajnie jest. dobra pomysłowa reklama od razu przyciąga uwagę ;)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.