IV Sesja Rady Miejskiej w Alwerni już 27 czerwca
W najbliższy czwartek, 27 czerwca, mieszkańcy naszej gminy będą mieli okazję uczestniczyć w ważnym wydarzeniu. O godzinie 10:00 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego odbędzie się IV Sesja Rady Miejskiej. To doskonała okazja, by zapoznać się z kluczowymi aspektami funkcjonowania naszego miasta i dowiedzieć się więcej o wykonaniu budżetu za miniony rok.

IV Sesja Rady Miejskiej – szczegóły spotkania

Przewodniczący Rady Miejskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na IV Sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się 27 czerwca 2024 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego. To ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności, która ma okazję na bieżąco śledzić działania swoich przedstawicieli.

Główne tematy obrad

Podczas IV Sesji Rady Miejskiej głównym punktem programu będzie omówienie wykonania Budżetu Gminy za rok 2023. Radni przedstawią szczegółowe sprawozdanie z realizacji budżetu, co pozwoli mieszkańcom lepiej zrozumieć, jak zarządzane są ich środki publiczne. To także doskonała okazja do zadania pytań i wyrażenia swojej opinii na temat gospodarki finansowej gminy.

Znaczenie spotkania dla mieszkańców

Udział w sesji Rady Miejskiej to nie tylko obowiązek, ale i przywilej dla mieszkańców. Pozwala na aktywne uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności i wpływanie na decyzje, które mają bezpośredni wpływ na jakość życia w naszej gminie. Warto zatem poświęcić czas i wziąć udział w tym spotkaniu, aby być na bieżąco z najważniejszymi sprawami gminy i mieć realny wpływ na jej rozwój.

Podsumowanie i zachęta do udziału

IV Sesja Rady Miejskiej to kluczowe wydarzenie, które pozwala na transparentność działań władz lokalnych i umożliwia mieszkańcom aktywne uczestnictwo w życiu gminy. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym spotkaniu, aby wspólnie budować lepszą przyszłość naszego miasta. Spotkajmy się 27 czerwca o godzinie 10:00 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego i wspólnie pracujmy nad poprawą jakości życia w naszej gminie.


Wg inf z: UM Alwernia