Kierowca pojazdu nie miał dowodu rejestracyjnego samochodu, a przybyły na miejsce właściciel firmy przewozowej, również nie był w stanie wskazać gdzie dowód się znajduje, tłumacząc, że „gdzieś się zapodział”. Jak ustalili inspektorzy IRD dowód rejestracyjny pojazdu został już wcześniej zatrzymany przez funkcjonariuszy policji, a badania techniczne samochodu, utraciły ważność w październiku 2013.

W związku ze stwarzaniem zagrożenia w ruchu drogowym i braku dowodu rejestracyjnego oraz aktualnych badań technicznych, bus został odholowany na parking. Kierowcę ukarano mandatem w wysokości 400 zł, zaś względem właściciela firmy przewozowej wszczęto postępowanie administracyjne. Grozi mu kara grzywny w wysokości blisko 6 tys. złotych za naruszenie przepisów ustawy o transporcie drogowym.

Fot. Inspektorat Transportu Drogowego

Komentarze   
+1 #1 Madalen 2014-07-03 16:03
Hahahah czyżby w końcu się wzięli za G&G. :lol:
Cytować
+14 #2 Sophia 2014-07-03 17:44
Niech lepiej sprawdzą gruchoty jeżdżące dla ZKKM. Jadąc "B" (nr 13) miałam wrażenie, że spadam z urwiska. Nie wspomnę już o niagarze i kałużach tworzących się na siedzeniach, gdy pada deszcz... Tragedia
Cytować
+12 #3 kasia29 2014-07-03 18:07
Nie, to nie G&G, to DRAGON z Bolęcina. U niego żaden bus nuie ma pqpierów, bo wszystko pozabierne przez UDT i jeżdżą polnymi ścieżkami na telefon.
Cytować
+4 #4 pasażer busów 2014-07-04 02:41
Cytuję kasia29:
Nie, to nie G&G, to DRAGON z Bolęcina. U niego żaden bus nuie ma pqpierów, bo wszystko pozabierne przez UDT i jeżdżą polnymi ścieżkami na telefon.

Telefon im nie pomoże. Teraz każdy pasażer może sprawdzić gruchota, polecam! https://bezpiecznyautobus.gov.pl/bezpieczny-autobus-web/
Cytować
-1 #5 Mitzi 2019-12-02 02:46
Hej wielkie dzięki za post !

Also visit my web page ... Nikita
Jaros: http://parking-jasionka.pl/
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.