Już 11 stycznia odbędzie się kolejna rowerowa masa krytyczna. Tym razem rowerzyści chcą pokazać braki w komunikacji pomiędzy stolicą powiatu a Luszowicami i Balinem. - Chcemy zwrócić uwagę, że te dwie miejscowości są słabo skomunikowane „autobusowo” z Chrzanowem – mówi organizator Marcin Dzierwa. - Nie mają żadnej drogi rowerowej – podkreśla. - Czy więc, jeśli nie chcemy jeździć ulicą, nie mamy żadnej alternatywy dla samochodu? Tym bardziej, że odległość - kilka kilometrów do centrum Chrzanowa - jest bardzo "rowerowa" – dodaje.

Start jak zawsze odbędzie się z płyty chrzanowskiego rynku o godzinie 17. Jak zapowiada organizator masa jak zawsze odbędzie się bez względu na pogodę.

Zobacz przebieg trasy

Przeczytaj relacją z pierwszej zimowej masy

Komentarze   
+1 #1 Jack 2013-01-08 11:26
Rysio Kosowski kręci z Mareczkiem Dyszym, żeby komunikacji publicznej nie było. Wtedy pieniążki wpadają do prywatnych kieszeni. Dyszy kręci interes z busami, więc likwiduje autobusy. Dla nich one są przeszkodą, a swoje dzieci wożą służbowymi autami...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.