Ponad 300 młodych szczypiornistów z całej Polski weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Caban CUP 2013. Zawody odbędą się w najbliższy weekend: 11, 12 i 13 stycznia w halach sportowych w Chrzanowie i Libiążu.

Chłopcy będą rywalizować w dwóch kategoriach: juniorów - rocznik 1995 i młodsi (hala w Chrzanowie) oraz dzieci - rocznik 2001 i młodsi (hala w Libiążu)

- Swój udział zapowiedziały jedne z najlepszych zespołów w naszym kraju - informuje Krzysztof Zubik, dyrektor PMOS. - KUSY Szczecin, Zagłębie Lubin, KUSY Kraków, Astra Nowa Sól, Spartakus Zielona Góra, Grunwald Ruda Śląska czy też gospodarz imprezy PMOS Chrzanów, ubiegłoroczny Wicemistrz Polski juniorów młodszych - wymienia. Międzynarodowy status imprezy będzie gwarantował zaprzyjaźniony z Chrzanowem zespół TJ Sokol Ostrava z Czech.

Program imprezy przedstawia się następująco:

  • 11.01.2013 godz. 14 - 20 - gry eliminacyjne ( hala w Libiążu i w Chrzanowie)
  • 12.01.2013 godz. 8 - 20 - gry eliminacyjne ( hala w Libiążu i w Chrzanowie)
  • 13.01.2013 godz. 8 - 13 - gry o poszczególne miejsca ( hala w Libiążu i Chrzanowie)
    około godz. 14:00 – zakończenie imprezy hala MOKSiR w Chrzanowie


Turniej odbędzie się już po raz ósmy. Organizatorem Turnieju jest Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie. Partnerami w organizacji Turnieju jest Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Gmina Chrzanów, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Zespół Szkół w Libiążu. Informacje o turnieju również na stronie internetowej zawodów.

Zdjęcie z ubiegłorocznego turnieju. fot. PMOS Chrzanów

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.