Biblioteka w Trzebini zaprasza na wakacyjne zajęcia dla dzieci
Wakacje to idealny czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Miejska Biblioteka Publiczna oferuje mieszkańcom różnorodne zajęcia, które umilą letnie dni zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wakacji dla swojego dziecka, Miejska Biblioteka Publiczna ma coś specjalnego. Od 2 lipca, w każdy wtorek, w godzinach 12:00-14:00, będą odbywać się warsztaty plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. Te kreatywne spotkania to doskonała okazja, by rozwijać zdolności manualne i artystyczne najmłodszych. Więcej informacji można uzyskać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży lub dzwoniąc pod numer telefonu 32/612 13 98, wew. 106.

Spotkania klubów dla dorosłych

Nie tylko dzieci znajdą coś dla siebie w bibliotece. Dorośli mieszkańcy również mają możliwość uczestniczenia w interesujących spotkaniach klubowych. Trzebiński Klub Numizmatyczny zaprasza na swoje spotkania 1 lipca i 5 sierpnia o godzinie 16:00. To doskonała okazja, by podzielić się swoją pasją do monet i poznać innych kolekcjonerów.

Klub Czytelniczy „Książka i Kawa” oraz zajęcia „Druty i Szydełko”

Miłośnicy literatury mogą dołączyć do Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa”, który spotyka się 25 lipca i 29 sierpnia o godzinie 16:00. Spotkania te to nie tylko okazja do dyskusji o książkach, ale także do spędzenia czasu w miłym towarzystwie przy filiżance kawy. Dla tych, którzy preferują rękodzieło, biblioteka organizuje cotygodniowe zajęcia „Druty i Szydełko” w każdą środę o 15:30. To idealny moment, by nauczyć się nowych technik i podzielić się swoimi projektami z innymi entuzjastami.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z bogatej oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej. Niech tegoroczne wakacje będą pełne twórczych i inspirujących chwil!


Urząd Miasta w Trzebini