Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło 7 grudnia na ulicy Krakowskiej w Młoszowej. Około godziny 11:20 obywatel Czech jadący Peugotem zderzył się z Skodą.

- Obywatel Czech nie zachował należytych środków ostrożności i prędkości w wyniku, czego najechał na tył samochodu osobowego marki Skoda kierowanego przez mieszkankę Trzebini, a ten z kolei siła rozpędu uderzył w ty samochodu osobowego marki Mitsubishi kierowanego przez mieszkańca Nowej Góry – informuje Robert Matyasik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Kobieta oraz pasażer Skody z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policja bada przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.