Pierwszy sylwester w sali koncertowo-balowej Sokół, albo tradycyjna już zabawa pod gwiazdami na placu Tysiąclecia. Te dwie propozycje na sylwestrową noc szykuje Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.

Miłośnicy sylwestrowych bali z pewnością nie zawiodą się, gdy przywitają Nowy Rok w sali koncertowo-balowej przy ul. Sokoła 24. To będzie pierwsza sylwestrowa zabawa w odnowionych wnętrzach tej sali. Tańce do białego rana przy muzyce na żywo w wykonaniu znakomitego zespołu Puls to tylko jedna z zapowiadanych atrakcji. Będą też niespodzianki m.in. losowanie nagród. A wszystko to przy suto zastawionym stole (organizatorzy zapewniają trzy ciepłe posiłki i szwedzki stół). Cena od pary - 450 zł. Kto zamierza wybrać się na bal w pojedynkę, zapłaci 230 zł. Zabawa rozpocznie się o godz. 20.00. Zapisy w Informacji MOKSiR, ul. Broniewskiego 4, tel. 32 623 30 86 wew. 53.


Jak co roku, ośrodek kultury ma również sylwestrową propozycję dla zwolenników zabawy pod chmurką. Tym razem wystartujemy o godz. 22.30. Głównym punktem programu Sylwestra pod Gwiazdami na placu Tysiąclecia będzie dyskoteka z didżejem. Jak co roku, szykujemy dla publiczności niespodzianki i konkursy. Ostatnim, za to najbardziej widowiskowym akcentem imprezy, będzie pokaz sztucznych ogni.

 

 

Informacja za: MOKSiR / UM Chrzanów, www.chrzanow.pl, fot. Wikipedia