W środę, 7 grudnia odbędzie się uroczyste otwarcie wejścia do Powiatowego Szpitala w Chrzanowie. Jednak już w przyszły piątek każdy, kto zechce dostać się do szpitala będzie mógł skorzystać z głównego wejścia.

Ewa Potocka, dyrektor szpitala przekonuje, że chce jak najszybciej ułatwić pacjentom dostęp do lecznicy.
- Już 90 procent wszystkich remontów jest zrobione. Czekamy tylko na kurtyny powietrzne, których zamontowanie jest konieczne, żeby nie narażać ludzi na podmuchy zimnego powietrza przy wejściu - tłumaczy Potocka. Pani dyrektor dodaje też, że również lądowisko jest już gotowe.

Warto przypomnieć, że w ramach modernizacji wejścia głównego do szpitala zbudowano nowy podjazd do schodów, poszerzono wejście, zamontowano stojaki dla rowerów. Ponadto zmieniono elewację budynku, wyłożono kostką brukową wjazd na parking wewnętrzny. Gotowa jest także nowa estakada.
- Wydzielona została też część parku dla oddziału psychiatrycznego - mówi Ewa Potocka.

Szkoda tylko, że na przeszkodzie w dotarciu do szpitala wciąż stoi objazd, związany z budową obwodnicy północno-wschodniej.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.