W ubiegły czwartek, 17 listopada pisaliśmy o tym, że ulica 1 Maja w Libiążu od poniedziałku będzie przejezdna. Niestety tak się nie stało. Mimo optymistycznego nastawienia burmistrza Jacka Latki ulica dziś nadal jest zamknięta.

Mieszkańcy wydają się tą sytuacją już zmęczeni. Każdy zastanawia się, kiedy skończą się roboty.

- Na początku w ogóle się nie śpieszyli z tym remontem, to nic dziwnego, że nie wyrobili się z czasem. Teraz ich śnieg przysypie - narzeka mieszkanka Libiąża.

Komentarze   
0 #1 cenzor 2011-11-22 23:46
macie kiepskie zrodlo informacji na stronie Przelomu jest dokladnie wyjasniona przyczyna opoznienia, w sumie malo merytoryczny artykul o tym remoncie drogi
Cytować
0 #2 tomasz jeska 2011-11-23 03:05
Mamy dobre źródło, burmistrz Libiąża obstawał przy stanowisku, że będzie JUŻ otwarta. Czytaj ze zrozumieniem. chrzanowski24.pl/wiadomosci-lokalne-dla-powiatu-chrzanowskiego/libiaz-otwarcie-ulicy-1-maja-juz-za-cztery-dni-czy-firma-zdazy-z-koncem-remontu-2
Cytować
0 #3 libanczyk 2011-11-23 08:35
wtedy tak a teraz wypociny tzw.kaczka dziennikarska?
Cytować
0 #4 anty troll 2011-11-23 10:27
libanczyk sam jestes kaczka
Cytować
0 #5 kerim 2011-11-23 12:07
Przejścia dla pieszych rewelacja ,panie na pewno będą zadowolone. Myślę tutaj o (butach) szpilkach oraz o bezpieczeństwie.
Przechodząc przez te przejścia można się wywrócić na kostce (ruchomej) oraz spowodować wypadek jeśli szpilka zatrzyma się między kostką. Brawo dla wszystkich ,którzy to tak zaprojektowali i wykonali.
Ciekaw jestem jak można przejechać wózkiem inwalidzkim przez te przejścia,jeśli jest stopień w stosunku do chodnika.
Podjazdy na posesje przy tej ulicy :krawężniki są ostre i wysokie około 10 cm.
Ludzie ocenią :władze miasta oraz wykonawców tej 500 metrowej ulicy.Tak jak uśmiech na rondzie przy tej ulicy.
Komentarz tej ulicy znajduje się w środku ronda. Śmiech tylko został. Koszt tej inwestycji to pestka- 2 mln zł.
Podatnicy tak za to zapłacą.Kostka na chodniku zmieniła kolor z czerwonego na beżowy.BRAWO PANIE BURMISTRZU !!!
Cytować
0 #6 realista 2011-11-23 12:17
Czy można zrobić więcej zdjęć z tej ulicy.Chodzi mi żeby przedstawić rzeczywistość i uświadomić władze jak nie należy robić.Można zrobić te fragmenty co pisał kerim.Pozdrawia m.
Cytować
0 #7 krytyk Burmistrza 2011-11-23 21:04
Dziadostwo, fuszera, niechlujstwo i dramat tak w jednym zdaniu można opisać przebudowę ul. 1 Maja. Nowatorskie rozwiązania na przejściach dla pieszych jeszcze się odbiją czkawką Burmistrzowi jak ktoś zęby wybije. Głupawymi lampkami i światełkami Burmistrz chce zatrzeć fatalne wykonanie robót. Czyżby Libiąż był tak bogaty że Burmistrz funduje nam taką ilość świecidełek. Przecież to nie odpust. Chyba Burmistrz zapomniał jak wyłączał światło w ramach oszczędności, a tu proszę Las Vegas na ul. 1 Maja
Cytować
0 #8 mieszkaniec 2011-11-23 21:07
Ja sie pytam czy to tor przeszkód czy normalna droga bo chyba ktoś na głowę upadł żeby takie ch....two na przejściach dla pieszych wymyślić
Cytować
0 #9 Bareja 2011-11-23 22:07
UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT
Właśnie w tym tygodniu gdy planuje się wielkie widowisko na ul. 1 Maja (przecięcia, kropidło, przemówienia) niczym magik wyciąga królika z kapelusza znaleziono nam temat zastępczy tzn. nie podłączenie się jednego z radnych (nomen omen z opozycji) do kanalizacji. Robi się z tego aferę niczym watergate a tu po cichutku odbiera się bubel wart miliony złotych. Najpierw przedłuża się termin odbioru tłumacząc, że w lipcu była zła pogoda, która przeszkadzała w wykonywaniu robót, a teraz dla odwrócenia uwagi znajduje się temat zastępczy. Zła pogoda to chyba były te upały przez całe lato i słonko zaszkodziło autorom nowinek technicznych z rozwiązaniem na przejściach dla pieszych.
LUDZIE w dniu oficjalnych uroczystości przyjdźmy na ul. 1 Maja i głośnymi gwizdami pokażmy co sądzimy o tej inwestycji
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.