Zapraszamy na czat powyborczy. Rozpoczynamy po ciszy wyborczej, czyli po godzinie 22:00. Podczas trwania czatu jeśli będziemy mieć taką możliwość postaramy się podać wstępne wyniki wyborów w powiecie chrzanowskim. Oczywiście będą to wyniki na urząd burmistrza, gdyż te są zliczane jako pierwsze. Prawdopodobnie nastąpi to nie wcześniej niż po godzinie 23:00.

Czat na żywo jak zawsze jest dostępny dla wszystkich użytkowników (zarówno zarejestrowanych jak i gości serwisu). By wejść na czat należy kliknąć w link Czat (znajdujący się na samej górze strony) lub http://chrzanowski24.pl/czat.

Na czat zapraszamy o każdej porze - jest to coraz popularniejsza forma komunikacji bezpośredniej pomiędzy użytkownikami.

Wstępne wyniki wyborcze prezentujemy w osobnym artykule (również na bieżąco aktualizowanym) - Wstępne wyniki wyborcze.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.