Spodnie - Jak dobrać rozmiar?

Czasami musimy poświęcić sporo czasu, żeby wybrać spodnie, które będą miały odpowiedni, pasujący dla nas rozmiar. Jeansy są w tej kwestii szczególnie problematyczne i dlatego pojawiają się pytanie o rozmiar spodni damskich 32/34 co oznacza. Dlatego dobrze jest poznać historię powstania tych cyfr oraz ich definicję. W ten sposób będziemy mogli lepiej poruszać się po strefie mody oraz szybciej wybierać rozmiar naszych spodni. Żeby prezentować się nienagannie to powinniśmy dobrać odpowiedni krój oraz rozmiar spodni.

Różnice

Musimy mieć na uwadze, że rozmiare damskie różnią się znacznie od rozmiarów męskich. Dlatego też nie powinniśmy zostawiać wyboru naszej partnerce, ponieważ może ona mieć trudności ze znalezieniem właściwego dla nas rozmiaru. Musimy także pamiętać, że każda marka ma swoją własną rozmiarówkę i dlatego też mogą się one znacznie różnić od siebie. Kraj produkcji ma także bardzo duże znaczenie. Nie ma problemu kiedy rozmiary są ułożone od XS do XXL. Jednak schody się zaczynają kiedy musimy poznać rozmiary spodni męskich przelicznik w liczbach. Gdy poszukujemy spodni w rozmiarze M to idealnym wyborem będzie rozmiar 32. Z kolei odpowiednikiem rozmiaru L będzie 34. Inaczej ma się sprawa w przypadku dwóch liczb. Wielu ludzi zastanawia się jak odczytywać takie rozmiary. Zazwyczaj są one pomiędzy, tak żeby spodnie idealnie pasowały.

Jakie długości?

Rozmiar 33/32 jest minimalnie większy od rozmiaru 32, a rozmiar 32/34 oznacza, że obwód w udzie wynosi 65, obwód w pasie 84, długość od kroku 85 oraz długość od pasa 111. Żeby poznać swoje aktualne rozmiary najlepiej jest zmierzyć wszystkie podane części ciała. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli precyzyjnie dobrać rozmiar spodni dla nas. Wiele kobiet na pewno zada pytanie o damskie jeansy 30 32 jaki to rozmiar, ponieważ damskie rozmiary różnią się w zdecydowany sposób od męskich. Musimy to mieć koniecznie na uwadze, jeżeli chcemy kupić spodnie na prezent naszej partnerce. Istnieje jeszcze europejska rozmiarówka, która polega na długościach określających obwód bioder oraz obwód talii. Jest ona jednak najmniej precyzyjna, dlatego dobrze jest zmierzyć sobie pas, udo, długość od kroku i długość od pasa i w ten sposób dobrać pasujące nam spodnie. Musimy pamiętać, że źle dobrany rozmiar spodni może przysporzyć nam sporo problemów. Często mogą one nas obcierać i powodować, że nie będziemy się w nich czuli komfortowo.

Końcowe informacje

Na początku możemy mieć duże problemy z dobraniem odpowiedniego rozmiaru i dogłębnym poznaniem rozmiarówki. Jednak wystarczy dokładnie się zmierzyć i w ten sposób poznamy swoje rozmiary. Wtedy z łatwością będziemy mogli podłożyć nasze rozmiary do tabeli, które znajdziemy na internecie. Są one dostępnie na stronach internetowych sklepów odzieżowych. W ten sposób możemy być pewni, że nie kupujemy spodni w ciemno, które potem mogą nam nie pasować i być za duże lub za małe. Zawsze lepiej jest zapobiegać niż potem naprawiać swoje błędy. Jest to zdecydowanie prostsze oraz lepsze rozwiązanie, które zyskuje popularność.