Rozpoczęcie sezonu kąpielowego na Basenach Letnich już 22 czerwca
Przygotuj się na wyjątkowy weekend pełen atrakcji na Basenach Letnich na Kątach! Już 22 i 23 czerwca zapraszamy wszystkich mieszkańców na inaugurację sezonu kąpielowego 2024. Czeka na Was mnóstwo aktywności, które pozwolą Wam poczuć prawdziwą atmosferę lata.
  1. 22 czerwca: Pilates i koncert relaksacyjny.
  2. 23 czerwca: Aqua Zorbing i animacje dla dzieci.
  3. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów.
  4. Wstęp na wydarzenia jest wolny, ale obowiązują zapisy.

Sezon kąpielowy 2024 na Basenach Letnich na Kątach rozpocznie się z wielkim rozmachem. W sobotę, 22 czerwca, o godzinie 10:00 otworzymy bramy Miejskiego Centrum Sportu. Do godziny 19:00 będzie można korzystać z trzech basenów rekreacyjnych, Wodnego Placu Zabaw, zjeżdżalni z hamownią oraz strefy gastronomicznej.

Wieczorem, o godzinie 20:00, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie plenerowe „Człowiek w naturze”. Rozpoczniemy je zajęciami pilates prowadzonymi przez Marzenę Majer, doświadczoną nauczycielkę metody pilates i trenerkę personalną. Jak mówi sama Marzena Majer: „Zapraszam na swój autorski program ćwiczeń – połączenie metody pilates, metal body, stretchingu i relaksacji, a wszystko po to, żeby zniwelować napięcia, odprężyć i wydłużyć kręgosłup, poczuć komfort w ciele i umyśle”.

Po pilatesie, o godzinie 21:15, Małgorzata Liszka, muzykoterapeutka i animatorka kultury, poprowadzi sesję muzykoterapii. „To rodzaj relaksacji z muzyką na żywo, który odbywa się na leżąco, wśród śpiewu ptaków i zapachu lata. Możesz ułożyć się na trawie, lub – jeśli kochasz wodę i jesteś bardziej odważny – możesz także zanurzyć się w basenie” – zachęca Małgorzata Liszka.

Muzyczna sesja, trwająca około 50 minut, wprowadzi ciało w stan głębokiego wyciszenia i homeostazy. Uczestnicy będą mieli okazję wsłuchać się w delikatne wibracje mis dźwiękowych, dzwonków Koshi, monochordu, dzwonów rurowych Solfeggio, bębna oceanicznego i gongu. Warto zabrać ze sobą kocyk i karimatę, aby w pełni cieszyć się tym wyjątkowym doświadczeniem. Wstęp na zajęcia pilates i koncert jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązują zapisy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 534 921 874.

Niedziela, 23 czerwca, przyniesie kolejne atrakcje na Basenach Letnich. Od samego rana najmłodsi będą mogli cieszyć się Aqua Zorbingiem – zabawą z użyciem przezroczystych kul do „chodzenia” po wodzie. Dodatkowo, w godzinach 11:00-13:00, animatorzy kultury przygotują dla dzieci zabawy z dużymi bańkami mydlanymi, gry sprawnościowe oraz malowanie twarzy.

Nie przegapcie okazji, by wspólnie przywitać lato 2024 na Basenach Letnich na Kątach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!


Opierając się na: MCS Chrzanów