W dniach 12-18 listopada odbędzie się dziewiąta edycja  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie po raz kolejny włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w ramach tego wydarzenia organizuje konkurs  „Mój plan na BIZNES PLAN", który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu chrzanowskiego. 

Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W piątek konferencja Powiatowego Urzędu Pracy.

2018 jest szczególnym rokiem dla Polaków ze względu na przypadającą setną rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji chcemy podczas tegorocznej edycji ŚTP w Małopolsce podkreślić rolę przedsiębiorców, którzy swoją aktywnością zawodową wspomagają rozwój naszego państwa i regionu. Prowadzenie biznesu bardzo zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat, wiemy, że zmieniać się będzie również w przyszłości dlatego właśnie o przyszłości chcemy rozmawiać. O tym jak rozwijać swoją firmę, skąd pozyskiwać potrzebne wsparcie finansowe ze środków krajowych i europejskich, jak poszukiwać zagranicznych partnerów biznesowychczy jak wdrażać innowacyjne pomysły.

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie po raz kolejny włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w ramach tego wydarzenia organizuje konkurs  „Mój plan na BIZNES PLAN", który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu chrzanowskiego. Ideą konkursu jest promocja przedsiębiorczości na obecnym rynku pracy, aktywizacja zawodowa młodzieży szkolnej, kształtowanie postaw twórczych, kreatywności oraz śmiałości w podejmowaniu przyszłych decyzji zawodowych. Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane podczas uroczystej konferencji, która odbędzie się 16 listopada 2018r. o godz. 10:00 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.

Bogactwo różnorodnych aktywności znajdujących się w programie  tegorocznego ŚTP  w Małopolsce gwarantuje, że każdy, kto interesuje się rozwojem biznesu, znajdzie w nim coś dla siebie. Ponad 40 instytucji partnerskich organizuje niemal 280 wydarzeń w 16 miastach i miasteczkach Małopolski. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl  lub  na Facebooku: www.facebook.com/stpmalopolska

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, jednak na część aktywności obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Dlatego już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą i znajdź dla siebie odpowiednie wydarzenia.

Do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia
Przedsiębiorczości w Małopolsce zaprasza
Marszałek Województwa Małopolskiego i Partnerzy przedsięwzięcia

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.