Przejście na czerwonym świetle zakończone ztrzymaniem

Pechowo zakończyła się dla 24 – latki z Chrzanowa interwencja podjęta wobec niej w związku z popełnieniem wykroczenia – przejścia na czerwonym świetle.

 

06.12.2018r. o godz. 0:45 funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie podjęli interwencję wobec młodej dziewczyny, która pomimo czerwonego światła wyświetlanego na sygnalizatorze świetlnym przeszła przez drogę.

24-latka początkowo mówiła, że nie posiada przy sobie dokumentu tożsamości, a gdy  okazało się że go jednak ma, policjanci  ujawnili przy niej  także substancje psychotropowe w postaci marihuany w ilości 0.60g.

Dziewczyna została zatrzymana, a w trakcie doprowadzenia do jednostki Policji znieważyła jednego z policjantów  i  naruszyła jego nietykalność cielesną. 

W trakcie wykonywanych czynności służbowych młoda kobieta usłyszała trzy zarzuty:

  • za znieważenie funkcjonariusza publicznego
  • za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego
  •  oraz za posiadanie narkotyków

 za  co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.