Posiadacz heroiny aresztowany

Policjanci z Libiąża zabezpieczyli dużą ilość środków odurzających i psychotropowych.  Heroina, konopie indyjskie, amfetamina i tabletki MDMA  zostały odnaleziona podczas przeszukania jednego z mieszkań w Libiążu. Zatrzymanemu do tej sprawy 37-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci referatu kryminalnego libiąskiego komisariatu Policji 28 czerwca br.  weryfikując dokonane ustalenia przeszukali jedno z mieszkań w Libiążu. Z zebranych materiałów  wynikało, że w mieszkaniu zgromadzone mogą być bowiem znaczne ilości narkotyków. W sumie, w trakcie przeszukania zabezpieczono blisko 620 gramów heroiny w proszku, 25 gramów marihuany, 22 tabletki MDMA oraz niewielkie ilości MDMA w proszku i amfetaminę.
Zatrzymany, zamieszkujący pod tym adresem 37- latek,  29 czerwca  został doprowadzony do prokuratury, gdzie postawiono mu 7 zarzutów m.in. za posiadanie znacznej ilości substancji psychoaktywnych i psychotropowych oraz 6 zarzutów za udzielanie takich substancji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. Przedwczoraj sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowo aresztowania na okres  3 miesięcy.
Podejrzanemu grozi  do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.