Klub Psychorozwoju w Bibliotece: czerwcowe wykłady w Chrzanowie
Biblioteka w Chrzanowie zaprasza na fascynujący cykl wykładów Klubu Psychorozwoju, który odbędzie się w czerwcu. Spotkania będą doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy w dziedzinie zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego.
  1. Wykłady w ramach Klubu Psychorozwoju
  2. Prelekcje prowadzone przez ekspertów
  3. Tematyka zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego
  4. Spotkania w czerwcu

W ramach Klubu Psychorozwoju odbędzie się seria wykładów, które poprowadzą doświadczeni specjaliści. Wśród prelegentów znajdzie się Marcin Pycia, promotor zdrowego stylu życia, masażysta oraz maratończyk, który z pasją opowie o swoich doświadczeniach w biegach przełajowych i wspinaczce.

Drugim prelegentem będzie Anastasiia Kovchenko, studentka psychologii oraz wiceprzewodnicząca koła naukowego eksperymentalnej psychologii. Jej wykłady będą skupiać się na najnowszych badaniach i praktykach w dziedzinie zdrowia psychicznego.

Spotkania odbędą się w czerwcu w Bibliotece w Chrzanowie. To doskonała okazja, aby poznać nowe techniki radzenia sobie ze stresem, zrozumieć mechanizmy psychiczne i wzbogacić swoją wiedzę na temat rozwoju osobistego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w tych inspirujących wydarzeniach. Wykłady są otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia w temacie psychologii. To świetna szansa, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne i dowiedzieć się więcej o sobie.


Na podstawie: Biblioteka w Chrzanowie