III Piknik Organizacji Pozarządowych w Trzebini przyciągnął mieszkańców
W miniony weekend mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, które ukazało bogactwo działań organizacji pozarządowych. III Piknik Organizacji Pozarządowych zorganizowano, aby przybliżyć mieszkańcom działalność trzeciego sektora i pokazać, jak wiele dobrego dzieje się na co dzień.
  1. III Piknik Organizacji Pozarządowych odbył się 9 czerwca
  2. Wydarzenie organizowane przez Powiat Chrzanowski i Gminę Trzebinia
  3. Gwiazdą pikniku był zespół Kobranocka
  4. Inicjatorem wydarzenia była Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie

W sobotę, 9 czerwca, Powiat Chrzanowski oraz Gmina Trzebinia zaprosili mieszkańców na III Piknik Organizacji Pozarządowych. To coroczne wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością, przyciągając nie tylko lokalnych mieszkańców, ale również gości z okolicznych miejscowości.

W tym roku szczególną atrakcją był występ zespołu Kobranocka, który przyciągnął wielu fanów. Jednak nie tylko muzyka była na pierwszym planie. Piknik stał się doskonałą okazją do zaprezentowania działalności lokalnych organizacji pozarządowych, które na co dzień pracują na rzecz społeczności.

„Organizacja wydarzenia to idealna okazja, by pokazać, jak wiele organizacji każdego dnia działa w imieniu społeczności lokalnej oraz ile osób stoi za zmianami, które mają wpływ na naszą codzienność” – podkreślają organizatorzy. Faktycznie, podczas pikniku można było z bliska zobaczyć, jakie projekty są realizowane i jak można się zaangażować w działania prospołeczne.

Inicjatorem spotkania była Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie, która od lat wspiera rozwój organizacji pozarządowych w regionie. Dzięki takim wydarzeniom mieszkańcy mogą lepiej poznać i docenić pracę tych, którzy często działają w cieniu, ale mają ogromny wpływ na poprawę jakości życia w lokalnych społecznościach.


Na podstawie: Powiat Chrzanów